„Endress Zenessis Group“ gaminamas „ZEN 20 MP“ dyzelinis generatorius, priklausantis Zenessis prekės ženklui, aprūpintas PERKINS 404A-22G1 varikliu, Strathon ECO 20 KW alternatoriumi ir „ComAp Inteli Lite AMF 25“ valdymo sistema, kuri užtikrina generatoriaus paleidimą, parametrų valdymą rankiniu arba automatiniu režimu. Generatorius gali būti tiekiamas su nuotolinio valdymo ir stebėjimo bei kitomis parinktimis. Zenessis elektros generatoriams suteikiama 36 mėnesių garantija, iki 2000 darbo valandų.
Dyzelinis Generatorius ZEN 20 MP
| Variklio gamintojas | Perkins |
|---|---|
| Galia (kVA) | 20 / 18 |
| Galia (kW) | 18 / 16 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 20 MP |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Norite individualaus pasiūlymo?
Reikia sprendimo, pritaikyto Jūsų poreikiams? Užpildykite formą ir greitai gaukite individualų pasiūlymą!
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Galia (kVA) | 3100 / 2790 |
| Galia (kW) | 2480 / 2232 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 3100 TBI |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Kuro tipas | |
| Galia (kW) | 120 / 108 |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 150 TBI |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Kategorijos
- Apšvietimo bokštai (3)
- Dujiniai generatoriai (17)
- Dyzeliniai elektros generatoriai (202)
- Dinaminiai (17)
- Pramoniniai (62)
- Stage III (40)
- Stage V (83)
- Energijos kaupimo sistemos (ESS) (4)
- Kita įranga (1)
- Konteineriniai generatoriai (3)
- Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) (44)
- Nešiojamieji generatoriai (15)
- Suvirinimo generatoriai (9)

