„Endress Zenessis Group“ gaminamas „Zenessis“ prekės ženklo dyzelinis generatorius ESE 50 TP aprūpintas PERKINS 1103A-33TG1 varikliu, Strathon ECO 48 KW alternatoreiumi ir „ComAp Inteli Lite AMF 25“ valdymo sistema, kuri užtikrina generatoriaus paleidimą, parametrų valdymą rankiniu arba automatiniu režimu. Generatorius gali būti tiekiamas su nuotolinio valdymo ir stebėjimo bei kitomis parinktimis. „Zenessis“ elektros generatoriams suteikiama 36 mėnesių garantija, iki 2000 darbo valandų.
Dyzelinis Generatorius ZEN 50 TP
| Variklio gamintojas | Perkins |
|---|---|
| Galia (kVA) | 50 / 45 |
| Galia (kW) | 40 / 36 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 50 TP |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Norite individualaus pasiūlymo?
Reikia sprendimo, pritaikyto Jūsų poreikiams? Užpildykite formą ir greitai gaukite individualų pasiūlymą!
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Galia (kVA) | 3100 / 2790 |
| Galia (kW) | 2480 / 2232 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 3100 TBI |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
| Variklio gamintojas | Hyundai |
|---|---|
| Galia (kVA) | 410 / 369 |
| Galia (kW) | 328 / 295 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 410 TDH |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Kategorijos
- Apšvietimo bokštai (3)
- Dujiniai generatoriai (17)
- Dyzeliniai elektros generatoriai (202)
- Dinaminiai (17)
- Pramoniniai (62)
- Stage III (40)
- Stage V (83)
- Energijos kaupimo sistemos (ESS) (4)
- Kita įranga (1)
- Konteineriniai generatoriai (3)
- Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) (44)
- Nešiojamieji generatoriai (15)
- Suvirinimo generatoriai (9)

