Dyzelinis generatorius ZEN 15 TP, gaminamas „Endress Zenessis Group“ ir žymimas „Zenessis“ prekės ženklu, komplektuojamas PERKINS 403A-15G2 varikliu, Strathon / Leroy Somer ECO 15 KW / TAL 040 D alternatoriumi ir ComAp Inteli Lite AMF 25 valdymo sistema, kuri užtikrina generatoriaus paleidimą bei parametrų kontrolę rankiniu arba automatiniu režimu. Generatorius gali būti tiekiamas su nuotolinio valdymo ir stebėsenos sprendimais bei kitomis papildomomis opcijomis. „Zenessis“ elektros generatoriams suteikiama 36 mėn. garantija – iki 2000 darbo valandų.
Dyzelinis Generatorius ZEN 15 TP
| Variklio gamintojas | Perkins |
|---|---|
| Emisijų Lygis | Stage V |
| Galia (kW) | 12 / 10,8 |
| Galia (kVA) | 15 / 13,5 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 15 TP |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Norite individualaus pasiūlymo?
Reikia sprendimo, pritaikyto Jūsų poreikiams? Užpildykite formą ir greitai gaukite individualų pasiūlymą!
| Variklio gamintojas | Scania |
|---|---|
| Emisijų Lygis | Stage V |
| Galia (kW) | 352 / 317 |
| Galia (kVA) | 440 / 396 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 440 TS-V |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
| Variklio gamintojas | Perkins |
|---|---|
| Emisijų Lygis | Stage V |
| Galia (kW) | 1200 / 1080 |
| Galia (kVA) | 1500 / 1350 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 1500 TP |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Kategorijos
- Apšvietimo bokštai (3)
- Dujiniai generatoriai (17)
- Dyzeliniai elektros generatoriai (212)
- Dinaminiai (17)
- Pramoniniai (72)
- Stage III (40)
- Stage V (83)
- Energijos kaupimo sistemos (ESS) (4)
- Kita įranga (1)
- Konteineriniai generatoriai (3)
- Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) (44)
- Nešiojamieji generatoriai (15)
- Suvirinimo generatoriai (9)

