Dyzelinis generatorius ZEN 110 TIA, gaminamas „Endress Zenessis Group“ ir žymimas „Zenessis“ prekės ženklu, komplektuojamas IVECO Stage III NEF45TE2P varikliu, Strathon / Leroy Somer ECO 110 KW / TAL044 D alternatoriumi ir ComAp Inteli Lite AMF 25 valdymo sistema, kuri užtikrina generatoriaus paleidimą bei parametrų kontrolę rankiniu arba automatiniu režimu. Generatorius gali būti tiekiamas su nuotolinio valdymo ir stebėsenos sprendimais bei kitomis papildomomis opcijomis. „Zenessis“ elektros generatoriams suteikiama 36 mėn. garantija – iki 2000 darbo valandų.
Dyzelinis Generatorius ZEN 110 TIA
| Variklio gamintojas | Iveco |
|---|---|
| Emisijų Lygis | Stage III |
| Galia (kW) | 88 / 80 |
| Galia (kVA) | 110 / 100 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 110 TIA |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Norite individualaus pasiūlymo?
Reikia sprendimo, pritaikyto Jūsų poreikiams? Užpildykite formą ir greitai gaukite individualų pasiūlymą!
| Variklio gamintojas | Volvo Penta |
|---|---|
| Emisijų Lygis | Stage III |
| Galia (kW) | 242 / 219 |
| Galia (kVA) | 275 / 250 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 280 TV-A |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Emisijų Lygis | Stage III |
| Galia (kW) | 320 / 288 |
| Galia (kVA) | 400 / 360 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 400 TBIA |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Kategorijos
- Apšvietimo bokštai (3)
- Dujiniai generatoriai (17)
- Dyzeliniai elektros generatoriai (212)
- Dinaminiai (17)
- Pramoniniai (72)
- Stage III (40)
- Stage V (83)
- Energijos kaupimo sistemos (ESS) (4)
- Kita įranga (1)
- Konteineriniai generatoriai (3)
- Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) (44)
- Nešiojamieji generatoriai (15)
- Suvirinimo generatoriai (9)

