Dyzelinis generatorius ZEN 110 TBI, gaminamas „Endress Zenessis Group“ ir žymimas „Zenessis“ prekės ženklu, komplektuojamas BAUDOUIN 4M10G6D0 varikliu, Strathon ECO 1110 KW alternatoriumi ir ComAp Inteli Lite AMF 25 valdymo sistema, kuri užtikrina generatoriaus paleidimą bei parametrų kontrolę rankiniu arba automatiniu režimu. Generatorius gali būti tiekiamas su nuotolinio valdymo ir stebėsenos sprendimais bei kitomis papildomomis opcijomis. „Zenessis“ elektros generatoriams suteikiama 36 mėn. garantija – iki 2000 darbo valandų.
Dyzelinis Generatorius ZEN 110 TBI
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Galia (kW) | 88 / 80 |
| Galia (kVA) | 110 / 100 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 110 TBI |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Norite individualaus pasiūlymo?
Reikia sprendimo, pritaikyto Jūsų poreikiams? Užpildykite formą ir greitai gaukite individualų pasiūlymą!
| Variklio gamintojas | Scania |
|---|---|
| Galia (kVA) | 310 / 279 |
| Galia (kW) | 248 / 223 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 310 TS |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
| Variklio gamintojas | Perkins |
|---|---|
| Galia (kVA) | 275 / 247 |
| Galia (kW) | 220 / 200 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 275 TP |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Kategorijos
- Apšvietimo bokštai (3)
- Dujiniai generatoriai (17)
- Dyzeliniai elektros generatoriai (212)
- Dinaminiai (17)
- Pramoniniai (72)
- Stage III (40)
- Stage V (83)
- Energijos kaupimo sistemos (ESS) (4)
- Kita įranga (1)
- Konteineriniai generatoriai (3)
- Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) (44)
- Nešiojamieji generatoriai (15)
- Suvirinimo generatoriai (9)

