Dujinis generatorius ZEN 350 TBG, gaminamas „Endress Zenessis Group“ ir žymimas „Zenessis“ prekės ženklu, komplektuojamas BAUDOUIN 6M21G4N0 varikliu, Strathon ECO 350 KW generatoriumi (alternatoriumi) ir ComAp Inteli Lite AMF 25 valdymo sistema, kuri užtikrina generatoriaus paleidimą bei parametrų kontrolę rankiniu arba automatiniu režimu. Generatorius gali būti tiekiamas su nuotolinio valdymo ir stebėsenos sprendimais bei kitomis papildomomis opcijomis. „Zenessis“ elektros generatoriams suteikiama 36 mėn. garantija – iki 2000 darbo valandų.
Dujinis generatorius ZEN 350 TBG
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Kuro tipas | |
| Galia (kW) | 880 |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Galia (kVA) | 1100 |
| Modelis | ZEN 1100 TBG |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Norite individualaus pasiūlymo?
Reikia sprendimo, pritaikyto Jūsų poreikiams? Užpildykite formą ir greitai gaukite individualų pasiūlymą!
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Kuro tipas | |
| Galia (kW) | 880 |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Galia (kVA) | 1100 |
| Modelis | ZEN 1100 TBG |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Kuro tipas | |
| Galia (kW) | 440 |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Galia (kVA) | 550 |
| Modelis | ZEN 550 TBG |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |

