Dujinis generatorius ZEN 150 TBG, gaminamas „Endress Zenessis Group“ ir žymimas „Zenessis“ prekės ženklu, komplektuojamas BAUDOUIN 6M11G4N0 varikliu, Strathon / Leroy Somer ECO 150 KW / TAL044H alternatoriumi ir ComAp Inteli Lite AMF 25 valdymo sistema, kuri užtikrina generatoriaus paleidimą bei parametrų kontrolę rankiniu arba automatiniu režimu. Generatorius gali būti tiekiamas su nuotolinio valdymo ir stebėsenos sprendimais bei kitomis papildomomis opcijomis. „Zenessis“ elektros generatoriams suteikiama 36 mėn. garantija – iki 2000 darbo valandų.
Dujinis generatorius ZEN 150 TBG
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Kuro tipas | |
| Galia (kW) | 120 / 108 |
| Galia (kVA) | 150 / 135 |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 150 TBG |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Norite individualaus pasiūlymo?
Reikia sprendimo, pritaikyto Jūsų poreikiams? Užpildykite formą ir greitai gaukite individualų pasiūlymą!
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Kuro tipas | |
| Galia (kW) | 440 / 396 |
| Galia (kVA) | 550 / 495 |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 550 TBG |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
| Variklio gamintojas | Scania |
|---|---|
| Kuro tipas | |
| Galia (kW) | 316 |
| Galia (kVA) | 395 |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 395 TSG |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |

