Dyzelinis generatorius ZEN 25 TBI-D, gaminamas „Endress Zenessis Group“ ir žymimas „Zenessis“ prekės ženklu, komplektuojamas BAUDOUIN 4M06G4D0/S varikliu, Strathon ECO 25 KW generatoriumi (alternatoriumi) ir ComAp Inteli Lite AMF 25 valdymo sistema, kuri užtikrina generatoriaus paleidimą bei parametrų kontrolę rankiniu arba automatiniu režimu. Generatorius gali būti tiekiamas su nuotolinio valdymo ir stebėsenos sprendimais bei kitomis papildomomis opcijomis. „Zenessis“ elektros generatoriams suteikiama 36 mėn. garantija – iki 2000 darbo valandų.
Dyzelinis Generatorius ZEN 25 TBI-D
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Galia (kW) | 20 / 18 |
| Galia (kVA) | 25 / 22,5 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 25 TBI-D |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Norite individualaus pasiūlymo?
Reikia sprendimo, pritaikyto Jūsų poreikiams? Užpildykite formą ir greitai gaukite individualų pasiūlymą!
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Galia (kW) | 28 / 25,2 |
| Galia (kVA) | 35 / 31,5 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 35 TBI-D |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
| Variklio gamintojas | Baudouin |
|---|---|
| Galia (kW) | 100 / 90 |
| Galia (kVA) | 125 / 112 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 125 TBI-D |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Kategorijos
- Apšvietimo bokštai (3)
- Dujiniai generatoriai (17)
- Dyzeliniai elektros generatoriai (212)
- Dinaminiai (17)
- Pramoniniai (72)
- Stage III (40)
- Stage V (83)
- Energijos kaupimo sistemos (ESS) (4)
- Kita įranga (1)
- Konteineriniai generatoriai (3)
- Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) (44)
- Nešiojamieji generatoriai (15)
- Suvirinimo generatoriai (9)

