Dyzelinis generatorius ZEN 275 TV-V, gaminamas „Endress Zenessis Group“ ir žymimas „Zenessis“ prekės ženklu, komplektuojamas VOLVO TAD882GE varikliu, Strathon / Leroy Somer ECO 280 KW / TAL046 F alternatoriumi ir ComAp Inteli Lite AMF 25 valdymo sistema, kuri užtikrina generatoriaus paleidimą bei parametrų kontrolę rankiniu arba automatiniu režimu. Generatorius gali būti tiekiamas su nuotolinio valdymo ir stebėsenos sprendimais bei kitomis papildomomis opcijomis. „Zenessis“ elektros generatoriams suteikiama 36 mėn. garantija – iki 2000 darbo valandų.
Dyzelinis Generatorius ZEN 275 TV-V
| Variklio gamintojas | Volvo Penta |
|---|---|
| Emisijų Lygis | Stage V |
| Galia (kW) | 237 / 215 |
| Galia (kVA) | 275 / 250 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 275 TV-V |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Norite individualaus pasiūlymo?
Reikia sprendimo, pritaikyto Jūsų poreikiams? Užpildykite formą ir greitai gaukite individualų pasiūlymą!
| Variklio gamintojas | Perkins |
|---|---|
| Emisijų Lygis | Stage V |
| Galia (kW) | 1760 / 1584 |
| Galia (kVA) | 2200 / 1980 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 2200 TP |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
| Variklio gamintojas | Perkins |
|---|---|
| Emisijų Lygis | Stage V |
| Galia (kW) | 220 / 200 |
| Galia (kVA) | 275 / 247 |
| Kuro tipas | |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Apsisukimai | 1500 aps./min. |
| Standartinė įtampa | 400/230 V |
| Modelis | ZEN 275 TP |
| Techninė specifikacija | Techninė specifikacija (PDF) |
Kategorijos
- Apšvietimo bokštai (3)
- Dujiniai generatoriai (17)
- Dyzeliniai elektros generatoriai (202)
- Dinaminiai (17)
- Pramoniniai (62)
- Stage III (40)
- Stage V (83)
- Energijos kaupimo sistemos (ESS) (4)
- Kita įranga (1)
- Konteineriniai generatoriai (3)
- Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) (44)
- Nešiojamieji generatoriai (15)
- Suvirinimo generatoriai (9)

