Projektavimas

katiline1

Inžinerinių tinklų projektavimas - tai vienas iš svarbiausių etapų tiek dujotiekio, tiek vandentiekio ir nuotekų įrengime. Patikėkite šį darbą mums ir mes pasirūpinsime, kad jis būtų atliktas profesionaliai ir tiksliai. Paruošime brėžinius, parinksime reikalingas medžiagas bei užtikrinsime ekonomiškus ir būtent jums tinkamus techninius sprendimus.

Šilumos gamybos projektavimas - esame jau daug metų inžinerinių tinklų įrengimo srityje dirbantys specialistai. Savo darbuose naudojame modernią, patikimų gamintojų įrangą. Galime padėti Jums visuose šildymo sistemų įrengimo etapuose nuo pradinio įrenginių projektavimo iki galutinio sumontavimo bei paleidimo.

Metalo konstrukcijų projektavimas - turėdami ilgametę metalo konstrukcijų projektavimo patirtį, siūlome metalo konstrukcijų projektavimo paslaugą. Tokiu būdu metalo konstrukcijos projektuojamos atsižvelgiant į geriausią gamybos praktiką, ko pasekoje užtikrinamas optimaliausių sprendimų priėmimas.

Automatikos ir elektros sistemų projektavimas Mūsų komanda yra įgyvendinusi per 100 įvairaus pobūdžio įrenginių bei procesų automatizavimo projektų energetikos, pramonės ir gyvenamosios paskirties objektuose.

Užpildykite šią užklausos formą, jei Jums reikia projektavimo paslaugų.

    gdpr-image
    Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų duomenų apsaugos politika.
    Skaityti