Apie mus

EUROBALTTECH

Profesionalus technikos ir įrenginių platintojas

Platus asortimentas, aukščiausius kokybės standartus atitinkantys gaminiai už konkurencingą kainą. 

Lietuvos rinkoje kojas apšilome jau prieš 2012 metus, tad sukaupę visą patirtį, šiandien savo klientams galime pasiūlyti geriausią produkciją ir paslaugas. Galime pasiūlyti įrangą ne tik pramonės įmonėms, įstaigoms, ar viešas paslaugas teikiančioms įmonėms, bet ir pavieniams vartotojams. Mums rūpi kiekvienas klientas, todėl ieškome ir visuomet randame būtent Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus.

Mūsų vizija


Tapti lyderiaujančia savo srities kompanija ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, nuolat plečiančia savo ilgalaikių nuolatinių klientų tinklą. Teikti tokias paslaugas ir siūlyti tokią produkciją, kuri pateisintų visus kliento lūkesčius, o įmonei užtikrintų teigiamas rekomendacijas.

Mūsų misija


Teikti kokybiškas ir profesionalias paslaugas klientams, siūlant jiems moderniausią ir patikimiausią siurblių, šildymo katilų, uždarosios armatūros, įvairių tipų matuoklių bei įrangos stočių produkciją, atitinkančią tarptautinius reikalavimus. Bendrauti su klientais, ieškant geriausių sprendimų, kurie užtikrintų efektyvų ir patikimą mūsų parduodamų įrenginių darbą.

Mūsų vertybės:

  • Ilgaamžė produkcija
  • Kokybiškos paslaugos
  • Kliento laiko taupymas
  • Darbuotojų kvalifikacijos kėlimas
  • Ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais
  • Nuolatinis inovacijų ir pažangos siekimas
  • Geras patarimas klientui – nieko nekainuoja

Kodėl verta rinktis mūsų komandą?

1. Esame tik laiko patikrintų ir kokybiškų prekių gamintojų atstovai. Šis atstovavimas įpareigoja teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas.

2. Nuolatos domimės naujausiomis technologijomis, todėl galime padėti priimti ir netradicinius bei itin novatoriškus sprendimus.

3. Stebime technologines naujoves visame pasaulyje, tad savo klientams siūlome pasinaudoti užsienio praktika bei kitų šalių inžinierių žiniomis.

4. Esame lankstūs ir mobilūs, savo paslaugas teikiame visoje Lietuvos teritorijoje.

5. Visuomet pirmiausia atsižvelgiame į klientų poreikius ir jų finansines galimybes. Turite savo pasiūlymą? Derėkimės!

gdpr-image
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų duomenų apsaugos politika.
Skaityti